کاردان سئو

خرید ورودی گوگل [افزایش ورودی گوگل + خرید سرچ گوگل] تضمینی

خرید ورودی گوگل یکی از کارهای است که هر سئوکاری نمی تواند به راحتی انجام دهد و باید  حتما در این زمینه تجربه های زیادی کسب کرده باشد. بک لینک رفتن در سایت های ریپورتاژی را باید زیر نظر بگیرید تا با استراتژی بک لینک، به توان بهترین نتیجه را کسب کرد اما باید این نکته را ذقت کنیم زیرا خرید بک لینک رایگان می تواند هزینه سنگینی را به سایت وارد کند. یکی از مهم ترین اقدامات یک سئوکار خدمات سئو خارجی است تا لینک سازی بیرون از سایت قوی داشته باشیم.

s18 kardanseo

لیست خدمات سئو

خدمات سئو خارجی

سئو خارجی به عنوان یکی از مهم ترین عوامل رتبه بندی شناخته شده است.

خدمات سئو محلی

سئو محلی برای مشخص کردن لوکیشن کسب و کار شما در نتایج گوگل

خدمات سئو وردپرس

سئو وردپرس برای متخصصین سئو بدون نیاز به نصب پلاگین صورت می گیرد

خدمات سئو تکنیکال

سئو تکنیکال برای بهینه سازی فایل های مهم و سرعت لود سایت و ریسپانسیو بودن صفحات

s7 kardanseo

خرید ورودی گوگل چیست؟

سیستم افزایش ورودی گوگل با دارا بودن آی پی های معتبر برای گوگل و با سرچ کلمه کلیدی در گوگل و کلیک برروی لینک سایت شما از جذاب ترین خدمات کاردان سئو بشمار می رود. با توجه به آنالیزی که از سئو وبسایت خود دارید و نیاز آن و صفحاتش اقدام به خرید ورودی گوگل کنید و تمام بازدید ها و کلیک ها را از طریق سرچ کنسول گوگل مشاهده کنید.

چرا باید از خرید ورودی گوگل استفاده کنیم؟

در صورتی که قصد دارید افزایش ورودی گوگل را برای سایت خودتان تجربه کنید یا باید ورودی سایت تان به صورت طبیعی افزاش پیدا کند یا اینکه باید از سیستم افزاشی ورودی گوگل کاردان سئو برای صفحات سایت خود سفارش دهید. ما در این سیستم تمام معیار های که گوگل برای سنجش یک صفحه از سایت برای رتبه دهی مورد بررسی قرار می دهد را پیاده سازی کرده ایم تا شما کاربران ایرانی بتوانید بهترین خدمات را از کاردان سئو تجربه کنید.

s8 kardanseo

تا به حال به بهترین بودن در کسب و کار خود فکر کرده اید؟

ما فریاد نمی زنیم که بهترین تیم مارکتینگ هستیم، بلکه با نتایج حاصل شده، عمل خود را به اثبات می رسانیم.

1399

تاسیس

12+

خدمات

10+

پروژه

10

مشتری از سراسر ایران

1399

تاسیس

12+

خدمات

10+

پروژه

10

مشتری از سراسر ایران

همین الان با ما در ارتباط باشید

برای برآورد قیمت سئو و سفارش خدمات سئو سایت کاردان سئو با ما در تماس باشید

مزایایی استفاده از خرید ورودی گوگل

یکی از پارامترهای مهم برای گوگل در مبحث سئو و بهینه سازی، افزایش ورودی ارگانیک سایت است. ربات های گوگل متوجه بازدیدها و نمایش سایت به کاربر می‌شوند. از این رو بالابردن ترافیک سایت از گوگل بیشتر منجر به رشد سایت می‌شود.

تعیین تعداد بازدید

مدت زمان حضور کاربر

بازدید با IP یکتا

کاهش بانس ریت

انتخاب دستگاه نمایش

s9 kardanseo

سوالات متداول درباره خرید ورودی گوگل

اگر به سوال شما در قسمت زیر پاسخ داده نشد، حتما از طریق تماس با کارشناسان کاردان سئو آن را مطرح بفرمایید.

خرید ورودی گوگل یا افزایش ورودی گوگل یک محصول نیست بلکه مجموعه ای از خدمات تخصصی است در نتیجه نمیتوان قیمت مشخصی برای همه سایت ها در نظر گرفت. اما شما می توانید تعرفه های در نظر گرفته شده در سال ۱۴۰۳ را مشاهده کنید.

اگر از خدمات خرید ورودی گوگل برای صفحات سایت خود استفاده کنید مطمئن باشید که در سریعترین زمان بهترین نتیجه را دریافت می کنید.

خرید ورودی گوگل یا همان افزایش ورودی گوگل برای سایت های ارائه می شود که قصد دارند به نوعی سیستم رتبه دهی گوگل را دور بزنند اما به طور قانونی و طبیعی.

شما می توانید با شماره تماس ۰۹۳۹۲۱۳۱۶۸۳ با کارشناسان تیم کاردان سئو در ارتباط باشید.

بله. صد در صد. شما می توانید با شماره ۰۹۳۹۲۱۳۱۶۸۳ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند و از مشاوره رایگان کاردان سئو بهره مند شوید.

ما سایت شما را رایگان آنالیز می کنیم

خدمات بک لینک رایگان در کاردان  سئو

یکی از نیاز های سئوکاران، خدمات خرید بک لینک رایگان برای بحث لینک سازی خارجی می باشد که ما در کاردان سئو، خدمات خرید بک لینک رایگان را برای شما کارران ارائه کرده ایم تا بتوانید اقدام به خرید بک لینک رایگان کنید و برای سایت خود افزایش رتبه سریع تری را حاصل نمایید. برای افزایش رتبه سایت خود نیاز به بک لینک با کیفیت و دائمی دارید که با مشاوره سئو از سئوکاران حرفه ای کاردان سئو می توانید بهترین تصمیم را برای خرید ورودی گوگل در کسب و کار خود بگیرید.

خرید ورودی گوگل در اصفهان

خرید ورودی گوگل برای کلمه آموزش سئو در اصفهان میتواند خیلی کاربردی باشد و یکی از سخت کار های است که هر استراتژیست سئو که برای انجام پروژه های خود انجام می دهد حال بستگی به میزان سختی آن حوزه کاری دارد یعنی اگر حوزه پر رقابتی باشد می توان با استراتژی هدفمند برای افزابیش میزان ورودی کاربر از خدمات خرید ورودی گوگل در کاردان سئو استافده کنیم که این کار تنها باید توسط یک سئوکار حرفه  ای انجام شود.

خرید بک لینک ارزان و دائمی

یکی از مواردی است که اکثر سئوکار ها به دنبال آن هستند خرید بک لینک ارزان و دائمی است. البته باید گفت که این کار باعث رشد تعداد بک لینک های صفحات سایت شما می شوند اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که گوگل دائما در حال آپدیت الگوریتم های خود است که بتواند به راحتی بک لینک های بی کیفیت و بی ارزش را شناسایی کند که در نهایت منجر به پنالتی شدن سایت خواهد شد. از نظر سئوکاران کاردان سئو پیشنهاد می شود به جای توجه به تعداد بک لینک، باید به کیفیت لینک ها بیشتر توجه کنید. هرچند مواردی وجود دارد که ممکن است در استراتژی شما تغییراتی را برای طبیعی جلوه دادن به گوگل پیاده سازی شود.

خرید بک لینک رایگان

برای خرید بک لینک رایگان می توانید به صورت مذاکره با شخص صاحب سایت مذاکره کنید و تبادل لینک داشته باشید که این روش بسیار زیاد برای سایت های هم حوزه توصیه می شود اما در ایران تبادل لینک رایگان بسیار سخت اتفاق می افتد ولی از نظر مشاوره سئو کاردان سئو این روش تاثیر بالای خواهد گذاشت. من پیمان تنگستانی در کاردان سئو برای ارائه این خدمات آماده هستم.

استفاده از خدمات سئو محلی در خرید ورودی گوگل

با استفاده از خدمات سئو محلی شما می توانید کسب و کار خود را در گوگل ثبت کنید و ورودی ارگانیک را تجربه کنید به عنوان مثال خدمات سئو در اصفهان و سئو در شاهین شهر یک نوع خدمت لوکال سئو می باشد که شما عزیزان می توانید با استفاده از سیستم افزایش ورودی گوگل بازدید صفحات سایت خود را افزایش دهید. 

ساخت بک لینک رایگان

برای ساخت بک لینک رایگان روش های مختلفی وجود دارد  که یکی از رایج ترین روش ها لینکسازی در فروم های سایت ها است اما ساخت بک لینک رایگان به این معنا نیست که دیگر نیازی به هزینه کردن و خرید بک لینک قوی و با اعتبار نباشیم. نه! اما باید این کار را هم انجام داد تا اعتبار صفحه (DA) سایت به یک سطحی برسد و بعد از آن شروع به ایجاد یک برنامه لینک سازی ماهانه می کنیم. به عنوان مثال سایت خارجی  medium.com یکی از سایت های انگلیسی زبان برای ساخت خرید بک لینک رایگان است که سئو در شاهین شهر توسط کاردان سئو پیشنهاد می کند

افزایش جستجوی گوگل

یکی از مهم ترین ملاک های الگوریتم های گوگل در رتبه بندی سایتها، میزان ورودی و نرخ کلیک سایت ها نسبت به رقبا است که درواقع شما براینکه بتوانید جایگاه خوبی در گوگل به دست بیاورید باید به دنبال راهی برای افزایش ورودی گوگل سایت خود باشید در نهایت کاردان سئو با چنین رویکردی برای مخاطبان خود خدمتی را ارائه کرده که به صورت کاملا رایگان ورودی ارگانیک به سایت خود سرازیر کند و از بودن در رتبه های برتر گوگل لذت ببرند.

خرید بازدید گوگل برای لینک های سایت یا رپورتاژ چه مزیتی برای ما دارد؟

خب در ابتدا باید بگویم که وبمستران سایت ها در قدم اول برای هر پروژه ی که دارند به دنبال راهی برای افزایش ورودی به سایت خود هستند که از این طریق بتوانند گام موٍثری را در این زمینه بردارند. افزایش ورودی گوگل از آن جهت اهمیت بالای دارد که باعث بهبود رتبه سایت و مقایسه با سایر رقبا می شود که از جمله بهترین راهکار موثر برای این کار خرید ورودی گوگل برای سایت خود است زیرا با این کار به گوگل به روش های می فهمانیم که سایت ما یا بهتره که بگیم صفحه ی که درحال حاضر در سایت ما در حال کراول کردن هستی دارای پارامترهای که در الگوریتم های خود بکار بردی است و این یعنی یک امتیاز مثبت برای سایت شما نسبت به سایر رقبا که از این امتیاز قافل هستند.

آیا ورودی گوگل که از کاردان سئو می خریم در سرچ کنسول گوگل قابل مشاهده است؟

بله. تمام کمپین ها و خرید های که شما از سایت کاردان سئو انجام می دهید و ثبت می کنید در سرچ کنسول گوگل (google search console) قابل مشاهده است اما با این تفاوت که با 3 الی 4 روزتاخیر شما می توانید این تغییرات را در این ابزار مشاهده کنید و این هم به این خاطر هست که بستگی به ایندکس و کراول کردن صفحات سایت شما توسط ربات های گوگل دارند.

بازخورد های خرید ورودی گوگل 

 • بهبود سئو و بهینه سازی سایت
 • فعالیت بر روی سیگنال برند
 • انتخاب صحیح کلمه کلیدی درست
 • کاهش بانس ریت با کلیک بر روی لینکهای داخلی
 • تعیین مدت زمان فعالیت حضور کاربر

افزایش ترافیک گوگل تضمینی

بدون شک افزایش ترافیک سایت از سمت موتورهای جستجو به سایت، یکی از مهم ترین پارامترها بشمار می‌آید. این بدین معناست که کاربران از بین تمامی نتایج حاضر در موتور جستجویی مانند گوگل، وبسایت شمارا انتخاب کرده اند و توانسته اید نظر آنها را جلب کنید.

راه های مختلفی برای جذب و دریافت کلیک های گوگل است. یکی از ترفند ها برای افزایش ترافیک ارگانیک به صورت تضمینی، خرید کلیک گوگل است. با خرید کلیک گوگل، نشان داده اید که سایت شما ورودی های ارگانیک دارد و در بین رقبا محبوب هستید.

کلیک های گوگل، تاثیر فراوانی در تقویت قدرت سئو هر سایتی را دارد و اگر بدرستی این فرایند را اعمال کنید، می‌تواند نتایج شگفت انگیزی برای شما به همراه داشته باشد.

البته باید در نظر داشته باشید، نحوه کار کردن و خرید کلیک در کاردان سئو به گونه ای باشد که گوگل متوجه این حرکت شما نشود و بتوانید یک روال رشد طبیعی برای سایت خود ایجاد کنید.

بهبود رتبه سایت در گوگل به صورت طبیعی

 • هر متخصص سئو بدنبال راهکارهایی برای بهبود رتبه سایت در گوگل به صورت طبیعی هست. بالا بردن رتبه سایت در گوگل مزیت های زیادی برای شما به همراه دارد اما اینکه چگونه بتوانید جایگاه سایت را به صورت طبیعی رشد دهید، اصلی ترین چالش شما بحساب می‌آید.
 • شما باید ابتدا به‌کمک ابزارهای بهبود سئو مانند semrush و kardanseo و Moz مشکلات سئو را پیدا و رفع کنید. سپس با افزایش کلیک گوگل و بالابردن کیفیت و تعداد بازدیدها نشان داد که شما درحال تبلیغ برند و بدست آوردن مشتریان بیشتری هستید. در نتیجه گوگل متوجه ربط کلمه کلیدی و برند کسب و کار شما خواهد شد و به مرور زمان سایت بازدید ارگانیک گوگل را بدست آورده و شمارا به موفقیت یک قدم نزدیک‌تر می‌کند.

خرید ورودی از گوگل برای سایت چه تاثیری روی جذب مشتری دارد؟

 • یکی از پارامترهای مهم برای گوگل در مبحث سئو و بهینه سازی، افزایش ورودی ارگانیک سایت است. ربات های گوگل متوجه بازدیدها و نمایش سایت به کاربر می‌شوند. از این رو بالابردن ترافیک سایت از گوگل بیشتر منجر به رشد سایت می‌شود.
 • در این بین حتما باید پارامترهای دیگر مهم و تاثیرگذار در رشد جایگاه سایت را فراموش نکنید. با ترکیب بهبود سئو و خريد ورودي گوگل وب سایت شما جایگاه بهتری در رتبه بندی گوگل کسب می‌کنید.

ویژگی های سیستم افزایش ورودی از گوگل

 • تعیین تعداد دقیق بازدید
 • تعیین مدت زمان حضور کاربر
 • تعیین تعداد صفحات بازدید
 • بازدید با آی پی ایران
 • کاهش بانس ریت
 • انتخاب پلتفرم

اهمیت استفاده از خرید ورودی گوگل از کاردان سئو

طبق گفته ها روزانه چیزی در حدود 3.5 میلیون سرچ درگوگل انجام می شود و ازآنجایی که مطلع هستیم گوگل بهترین و قدرتمندترین موتور جستجو است پس تعداد فوق العاده زیادی از مردم در طی روز با گوگل سروکاردارند. ازاین رو یکی از دلایل مشخص اهمیت افزایش ورودی از طریق گوگل این امر می باشد.

خدمات سئو سایت یا خرید ورودی گوگل

ما در تیم خود از افرادی با تجربه و متخصص دعوت به همکاری کرده ایم تا بتوانیم تمامی مشکلات سئوی شما را بهبود دهند خدمات سئو سایت توسط متخصصان با تجربه انجام می شود و بدون شک حتما باید از این خدمت استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب کنید. ولی این را بداید که بدون بهینه سازی سایت استفاده از خدمات خرید ورودی گوگل هیچ تاثیری برای شما ندارد.

جدیدترین مقالات کاردان سئو