کاردان سئو

درباره مجموعه کاردان سئو

کاردان سئو با یک رویکرد متفاوت نسبت به سایر رقببای خود که در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ در حال فعالیت و ارائه خدمات هستند ما قصد داریم که تنها به صورت تخصصی (نیچ) بر روی سئو و بهینه سازی سایت و ساخت سایت تمرکز کرده ایم تا با بهترین کیفیت، بهترین نتیجه را برای مشتریان خود خلق کنیم.

کاردان سئو فعالیت خود را به صورت حرفه ای و جدی از فروردین سال 1399 شروع کرده و قصد دارد که قله های پیشرفت را با یادگیری به روزترین تکنولوژی خدمات سئو در قالب یک سئوکار حرفه ای در سراسر ایران و فرا مرزها نمایان کند.

ما چه تاثیری در پیشرفت بیزینس شما خواهیم گذاشت؟

ارائه برنامه های هدفمند

یکی از اصلی‌ترین اقدمات تیم کاردان سئو، ارائه برنامه‌ای هدفمند در راستای رشد و تصحیح ساختار سایت در طولانی مدت است

رشد در نتایج جستجو

قطعا داشتن برنامه‌ای مدون، نظم و هماهنگی در سایت را به همراه دارد که سبب بهبود رتبه و جایگاه در نتایج می‌گردد.

افزایش فروش اینترنتی

بدون شک رشد کلمات کلیدی، جایگاه و رتبه صفحات سایت در نتایج جستجو، همراه با فروش و افزایش درآمد خواهد بود.

s7 kardanseo

خدمات ما برای چه افراد و کسب و کارهای مناسب است؟

خدمات کاردان سئو مناسب با طیف وسعی از نیازهای آنلاین جامعه در نظر گرفته شده است و مشتریان ما شامل هر شخص یا شرکتی است که سعی در توسعه کسب و کار خود را دارد. به صورت کلی اقلب مشتریان ما شامل سه دسته تقسیم بندی می شوند:

  • تمامی کسب و کارهای نوپا از جمله استارتاپ‌ها و کسب و کارهای کوچک که در فضای آنلاین خدمات و محصولات خود را معرفی نکرده‌اند.
  • کسب و کارهای قدیمی که در سطح محلی شناخته شده هستند و به دنبال مشتری‌های جدید و گسترش کسب و کار خود هستند.
  • کسب و کارهای بزرگی که در فضای آنلاین فعال هستند ولی به نتیجه مطلوب خود هنوز دست نیافته اند.
6

شروع همکاری با کاردان سئو

در هر مرحله از کسب و کارتان که هستید، هر نوع خدمات بازاریابی که نیاز دارید را می‌توانید به ما بسپارید. ما در کاردان سئو با استفاده از سئوکاران حرفه ای و با تجربه که گرد هم آورده ایم می توانیم این ادعا را داشته باشیم که بی شک با یک نتیجه مطلوب از خدمات ما بهره مند می شوید و همچنین در زمینه طراحی سایت و خدمات سئو سایت و مشاوره سئو، سعی در ارائه خدمات مناسب با بالاترین کیفیت به مشتریان خود هستیم. کافیست با استفاده از یکی از راه‌های تماس با مشاوران ما ارتباط برقرار کرده و سوالات و نیازهای خود را با آن‌ها مطرح کنید.

مراحل آغاز به کار و رشد کاردان سئو

مختصر توضیح در مورد شروع و چشم انداز کاردان سئو

فعالیت کاردان سئو در فروردین ماه سال 1399

انجام پروژه های سئو و طراحی سایت

رویایی خود را با پیمان تنگستانی زندگی کنید …

من پیمان تنگستانی فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار کامپیوتر دانشکده شهید مهاجر اصفهان که حدود 5 سال در حوزه طراحی سایت و برنامه نویسی PHP در حال فعالیت بودم که با گذشت زمان و آشنا شدن با بحث سئو چند ماهی در این زمینه شروع به یادگیری کردم و این فرآیند طولی نکشید که من علاقه بسیار شدیدی نسبت به استراتژی سئو و بحث عمیق یادگیری بهینه سازی موتور جستجو شدم و بی نهایت از این اتفاق خجسته خشنود هستم. و من همیشه در حال یادگیری بودم، هستم و خواهم ماند.