کاردان سئو

پیمان تنگستانی

پیمان تنگستانی - بک اند سئو

بیوگرافی پیمان تنگستانی

پیمان تنگستانی در سال های گذشته آموزش های بسیار زیادی در حوزه‌ی طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و سئو دیدم. از اونجایی که خودم از صفر و با کارآموزی شروع کردم، کاملا می دانم که شما عزیزان دنبال چه چیزی هستید و دقیقا چه چیزی نیاز دارید.

اما با گذشت زمان و پروژه های بسیاری که در این زمینه به عنوان یک سئوکار و مدیر سئو پذیرفتم و با موفقیت به پایان رساندم به این موضوع رسیدم که یک سایت طراحی کنم که روی برندینگ خودم فعالیت داشته باشم و بتوانم آنچه را که آموختم.

در طی این سال های که با پروژه های کوچک و بزرگی سروکار داشتم علم و تجربه ام را به صورت کاملا رایگان در اختیارتان قرار دهم تا شما عزیزان هم بتوانید با داشتن کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل لذت ببری.

فعالیت در شرکت رزسا، سمت استراتژیست سئو خارجی را بر عهده داشتم. همچنین به صورت فریلنس، پروژه های گردشگری و فروشگاهی را انجام می دهم.

و همچنین از مرداد ماه 1401 به سربازی رفتم و در حال گذرندان یک فصل از زندگی ام هستم که در این حین با افراد بسیاری آشنا شده ام و طی صحبت های که انجام شده اتفاقاتی بسیار بزرگی برای زندگی و بیزنس شخصی من در آینده رقم خواهد خورد.

Instagram-Icon

اینستاگرام

peymantangestani_seo

WhatsApp.svg

پشتیبانی واتساپ

شماره: 09392131683