کاردان سئو

پیمان تنگستانی - بک اند سئو

بیوگرافی پیمان تنگستانی

من پیمان تنگستانی در سال های گذشته آموزش های بسیار زیادی در حوزه‌ی طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و سئو دیدم. از اونجایی که خودم از صفر و با کارآموزی شروع کردم، کاملا می دانم که شما عزیزان دنبال چه چیزی هستید و دقیقا چه چیزی نیاز دارید.

اما با گذشت زمان و پروژه های بسیاری که در این زمینه به عنوان یک سئوکار و مدیر سئو پذیرفتم و با موفقیت به پایان رساندم به این موضوع رسیدم که یک سایت طراحی کنم که روی برندینگ خودم فعالیت داشته باشم و بتوانم آنچه را که آموختم در طی این سال های که با پروژه های کوچک و بزرگی که سروکار داشتم علم و تجربه ام را به صورت کاملا رایگان در اختیارتان قرار دهم تا شما عزیزان هم بتوانید با سئو کردن و رساندن کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل لذت ببرید.

مجموعه های که افتخار همکاری داشتم، فعالیت در شرکت آوای هنر، رزسا، سنگ وزین، بال پرواز و آترز مارکتینگ و همچنین سایر پروژه های دیگر. پروژه های گردشگری و فروشگاهی را انجام می دهم.

سایت کاردان سئو به صورت تخصصی خدمات سئو سایت را ارائه می کند و مفتخریم که می توانیم خدماتی را داشته باشیم که می تواند تاثیر زیادی را در کسب و کارتان رقم بزند.