کاردان سئو

عکس پس زمینه - کاردان سئو

از کجا عکس پس زمینه برای مطالب سایت پیدا کنیم؟

آخرین بروزرسانی: 21 بهمن 1402 @ 12:24 قبل از ظهر
فهرست محتوا
0
(0)

عکس پس زمینه برای محتوا ی سایت

عکس پس زمینه یک مقاله ارزش هزار کلمه را دارد به همین دلیل وبلاگ نویسان برای انتقال بهتر پیام از تصویر در سایت خود استفاده می‌کنند. کاردان سئو در این مقاله ما چند منبع برای یافتن تصاویر جالب و کاملا رایگان را معرفی می کنیم. برای باز کردن هر وبسایت نام آنرا در گوگل جستجو کنید.

1. stock.xchng

سایت عکس پس زمینه برای مقاله - کاردان سئو

stock.xchng مناسب است زیرا مجموعه ی بزرگی از تصاویر را که بصورت منظم طبقه بندی شده اند را در بر دارد و یافتن عکس در آن راحت است. میتوانید تصویر را با دسته بندی و یا استفاده از قابلیت جستجو مرور کنید. اکثر تصاویر دارای کیفیت بالایی هستند بنابراین میتوانید آنها را در وب سایت خود به خوبی ارائه دهید. ممکن است با تصاویر گسترده ای مواجه شوید که براحتی قابل تشخیص هستند. برای مثال اگر به دنبال تصویری برای کسب و کار هستید تصاویر زیادی را میبینید که ممکن است قبلا در سایتهای دیگر دیده باشید.

2. Pixabay

fp s3 kardanseo

Pixabay یک مکان معروف برای یافتن تصویر رایگان CC-0 است. وب سایت مجموعه ی بزرگی از تصاویر طبقه بندی شده را در دسته بندی و برچسب ارائه میدهد. این وب سایت دارای یک ویژگی جستجوی پیشرفته است که به شما اجازه میدهد جستجو را محدود کنید. میتوانید با رنگ در تصاویر جستجو کنید.

3. Unsplash

fp s4 kardanseo

یک مقصد شناخته شده برای تصاویر رایگان با کیفیت بالا,مجوز رسمی CC-0 و دامنه تصویر عمومی میباشد. Unsplash هر 10 روز 10 عکس منتشر می‌کند و دارای یک ویژگی جستجوی خوب است که میتوان برای یافتن تصاویر تطبیق قالب خاص مانند office, work از آن استفاده کرد. این وب سایت همچنین فرمت های گوگل کروم که یک تصویر تصادفی را در پس زمینه هنگام باز کردن تب جدید نمایش میدهد را ارائه میدهد. سپس میتوانید این تصاویر را دانلود کنید.

4. Photo Pin

fp s5 kardanseo

photopin به وبلاگ نویسان کمک می‌کند تا تصاویر مورد استفاده برای مقاله ی خود را پیدا کنند و از Flickr API برای جستجوی عکسهای خلاق استفاده می‌کند. درست مانند جستجوی خلاق اغلب عکسهایی که در اینجا پیدا میکنید به ارائه اسناد نیاز دارند.

5. Public Domain Pictures

fp s6 kardanseo

این بخش دارای مجموعه ی بزرگی از تصاویر رایگان حق امتیاز و عکس میباشد. میتوانید تصاویر را با استفاده از ویژگی جستجو یا مرور دسته ها پیدا کنید.

6. New Old Stock

fp s7 kardanseo

این وب سایت به زیبایی سرپرستی تصاویری که در حال حاضر در دامنه عمومی هستند را دارد.

7. Pickup Image

fp s8 kardanseo

Pickup Image دمجموعه ای بزرگی از تصاویر رایگان را ارائه میدهد. این سایت ویژگی جستجوی راحت را برای استفاده ارائه میدهد. همچنین تصاویر را در دسته ها و برچسب ها مرور آسان مرتب می‌کند.

8. Public Domain Archive

fp s9 kardanseo

دامنه عمومی بایگانی کیفیت بالا حق امتیاز  عکس های را رایگان ارائه می دهد. این سایت ترکیبی از هر دو عکس مدرن و پر امتیاز را ارائه میدهد. شما میتوانید توسط دسته بندی و یا استفاده از ویژگی جستجو عکسها را مرور کنید.

9. SplitShire

fp s10 kardanseo

splitshire مجموعه ای از عکسها را توسط دانیل Nanescu تحت لیسانس CC0 منتشر می‌کند. شما میتوانید سایت را با استفاده از فیلتر برچسب و یا مشاهده تصویر مرور کنید. تصاویر جدید بصورت منظم در سایت آپلود میشود.

10. LibreShot

fp s11 kardanseo

پیشنهاد می کنیم برای اینکه بتوانید سئو عکس را انجام دهید حتما این مقاله را کامل بخوانید و از خدمات افزایش سرعت سایت در سایت کاردان سئو بهره ببرید.

چقدر مطلب براتون مفید بوده؟

با ستاره به ما امتیاز بدید.

بیشترین امتیاز 0 / 5. تعداد نظرات: 0

بدون هیچ امتیازی البته شما الان امتیاز میدی! میدونم.

پیمان تنگستانی
پیمان تنگستانی
هزاران کلیدواژه در گوگل جستجو کردم تا یاد بگیرم و این جستجو ها همچنان ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات کاردان سئو