کاردان سئو

پلاگین چند زبانه - بک اند سئو

بهترین پلاگین چند زبانه سایت

آخرین بروزرسانی: 10 شهریور 1402 @ 8:17 بعد از ظهر
فهرست محتوا

برای ساخت سایت یکی از بهترین سیستم مدیریت محتوا وردپرس شناخته شده است که وردپرس برای میلیون ها سایت با زبان های مختلفی ازجمله: فارسی، انگلیسی و… در سراسر جهان استفاده می شود. شما می توانید برای طراحی صفحات سایت خود از سیستم مدیریت محتوا وردپرس برای ساخت سایت به هر زبانی که می خواهید استفاده کنید. حال وردپرس به صورت پیشفرض چند زبانه بودن برای سوییچ کردن به زبان مختلف را پشتیبانی نمی کند اما با انتخاب بهترین پلاگین چند زبانه شما می توانید سایت خود را به هر زبانی که قصد داشته باشید مدیریت کنید.

انتخاب یک افزونه ترجمه برای ساخت سایت های وردپرس به پلاگین چند زبانه

بعضی از افراد تازه کار نمی دانند که می توانند وردپرس را به هز زبانی که دوست داشته باشند نصب کنند و از آن برای ساخت سایت های مختلف به هر زبانی استفاده کنید. با کمک پلاگین چند زبانه می توانید سایت های دو زبانه یا چند زبانه ایجاد کنید. همچنین پلاگین های ترجمه زیادی برای وردپرس وجود دارد که، آنها را می توان در دو دسته تقسیم بندی کرد.

  • پلاگین های چند زبانه سازی سایت های وردپرس
  • پلاگین های ترجمه خودکار وردپرس

پلاگین چند زبانه - بک اند سئو

بهترین افزونه های چند زبانه وردپرس

برخلاف پلاگین ترجمه خودکار وردپرس، این افزونه‌های چند زبانه سازی سایت به شما این امکان را می‌ دهند که به صورت دستی تمام بخش های سایت خود از جمله محتوا، موضوع، پلاگین ها و موارد دیگر را ترجمه کنید. در گزینه های زیر، بهترین انتخاب های متخصصین برای بهترین پلاگین های چند زبانه سازی سایت های وردپرسی برای ترجمه آسان کل سایت شما آورده شده است. میتوانید برای مشاهده این اتفاق صفحه خدمات سئو سایت را مشاهده کنید که این صفحه از سایت چند زبانه نشده است. پیشنهاد ما برای کسب و کارهای اینترنتی در شاهین شهر استفاده از سایت های وردپرسی است که با خدمات سئو در شاهین شهر شهر مورد استفاده قرار میگیرد.

1. TranslatePress

TranslatePress یک پلاگین برای چند زبانه کردن سایت های وردپرسی است که این افزونه به صورت کامل و پیشرفته برای ترجمه تمام بخش های سایت شما است. ویژگی اصلی TranslatePress این است که به شما این امکان را می دهد که مستقیماً از قسمت پنل مدیریت می توانید محتواهای سایت خود را ترجمه کنید.

2. WPML

WPML یکی از محبوب ترین پلاگین های چند زبانه سازی وردپرس است. این پلاگین دارای یک سیستم مدیریت ترجمه قدرتمند است که به شما امکان ترجمه محتوای سایت، قالب ها، پلاگین ها و موارد دیگر را می دهد. WPML به دو صورت ترجمه محتوای سایت و ترجمه کل سایت عمل می کند. این پلاگین دارای یک رابط کاربری آسان برای اضافه کردن ترجمه و مدیریت محتوای چند زبانه در سایت شما است. WPML از انواع پست ها، دسته بندی ها ها، فیلدهای سفارشی و همچنین موارد ساخته شده توسط پلاگین های وردپرس شما (مانند فرم های تماس) پشتیبانی می کند.

انتخاب ما از بهترین پلاگین چند زبانه وردپرس

اگر به دنبال یک پلاگین چند زبانه مطمئن برای چند زبانه کردن سایت خود باشید وردپرس برای ترجمه دستی مطالب در وب سایت خود هستید، توصیه می کنیم از افزونه Translate Press استفاده کنید. برای افراد تازه کار بسیار مناسب و کاربردی است و استفاده از آن حتی برای کاربرانی که تجربه ساخت سایت های چند زبانه را ندارند بسیار آسان و ارتباط با گزینه های این افزونه بسیار مطلوب است. این پلاگین همچنین برای سئو و موارد مربوط به آن بهینه شده است. با خدمات خرید ورودی گوگل افزایش بازدید سایت داشته باشید.

جمع بندی در مورد پلاگین چند زبانه:

ما در این مقاله سعی کرده ایم که توضیحی کلی در مورد انتخاب پلاگین چند زبانه برای افرادی که تازه کار هستند را بدهیم و همچنین توضیحی برای ساخت سایت با وردپرس که اکثر سایت های بزرگ دنیا با سیستم مدیریت محتوا وردپرس ایجاد شده اند. ما با معرفی 2 پلاگین چند زبانه برای افرادی که نمی دانند چه پلاگینی برای ترجمه سازی سایت انتخاب کنند پیشنهاد داده ایم و از زبان بک اند سئو گفته ایم که بهترین افزونه چند زبانه سازی سایت برای سایت های وردپرسی چیست و خودمان هم از آن استفاده می کنیم.

سخن پایانی

این مقاله در سایت کاردان سئو تهیه و تولید شده است. همچنین اگر پیشنهاداتی در جهت کیفیت و موضوعات مقالات داشته باشید می توانید خیلی راحت در بخش ارسال نظرات پیشنهادات خود را برای ارسال نمایید. همچنین اگر قصد دارید که به صورت تخصصی یادگیری سئو سایت را در برنامه داشته باشید این نوید را به شما می دهیم که برای درک بیشتر این مفهوم و آشنایی با استانداردها و تکنیک های حرفه ای سئو با ما در آموزش سئو اصفهان همراه باشید.

جدیدترین مقالات کاردان سئو
محتوای تکراری
مقالات سئو

محتوای تکراری چیست؟

محتوای تکراری محتوایی است که در اینترنت در بیش از یک آدرس وب ظاهر می شود. هر صفحه وب در گوگل