کاردان سئو

سئو کلاه خاکستری - کاردان سئو

سئو کلاه خاکستری چیست؟ + اجرای تکنیک شگرف در گوگل 2024

آخرین بروزرسانی: 27 بهمن 1402 @ 4:21 بعد از ظهر
فهرست محتوا
5
(1)

سئو کلاه خاکستری چیست؟

ما در این مقاله می خواهیم شما را با نکات جدید آشنا کنیم. به همین منظور، فرآیند سئو سایت و ترفندهای بهینه سازی را به شما در آموزش سئو در اصفهان به صورت کامل توضیح داده ایم. پس با ما همراه باشید. برای درک بهتر سئو به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا با مفهوم سئو سایت آشنا شوید، بدین منظور پیشنهاد می کنیم مقاله ی “سئو چیست” را مطالعه فرمایید.

سئو کلاه خاکستری یک روش بسیار بینا بین در پیاده سازی مراحل سئو سایت است که در ایران این  روش بسیار جواب می دهد و اکثر کاردان سئو از این روش استفاده می کنند.

دقت داشته باشید که در قالب پروژه های سئو که به صورت سئو کلاه خاکستری انجام می شود نتایج بسیار خوبی را به همراه دارد البته با خدمات سئو در شاهین شهر که در کاردان سئو انجام می شود در صورت تمایل می توان برای دریافت خدمات به بخش خدمات سئو محلی مرجعه کرد.

کلاه خاکستری کلا باید خیلی محتاتانه عمل کرد چرا که الگوریتم های گوگل بسیار باهوش هستند و اگر متوجه فریب شان توسط سئوکاران شوند سریعا سایت را جریمه می کند اما ما در مجموعه کاردان سئو از بهترین روش های سئو از جمله خرید ورودی گوگل، سئو تکنیکال و… در پروژه  های خود استفاده می کنیم تا مشتریان ما از بحث روز سئو و دیجیتال مارکتینگ خوشنود باشند.

مزایای سئو کلاه خاکستری - کاردان سئو

مزایای سئو کلاه خاکستری چیست؟

اگر با خواندن اطلاعات بالا هنوز قانع نشدید که از سئو کلاه خاکستری استفاده کنید در این قسمت می‌خواهیم به بررسی مزایای مهم آن بپردازیم.

سئو کلاه خاکستری زودتر به شما نتیجه می‌دهد!

اگر واقع بین باشیم فرآیند سئو به طور کلی فرآیندی زمان‌بر است یعنی شما با توجه به موضوع کسب و کار حداقل بازه زمانی 6 تا 9 ماهه را برای موفقیت باید در نظر بگیرید. حالا با سئو کلاه خاکستری می‌توانید این بازه زمانی را خیلی کوتاه‌تر کنید و سریع‌تر نتیجه دلخواه خود را بگیرید!

با سئو کلاه خاکستری پنالتی نخواهید شد!

شاید به تا الان این موضوع ذهن شما را مشغول کرده باشد که خوب شما با سئو کلاه خاکستری جریمه خواهید شد اما اصلا مقصود ما این نیست ، شما قرار است یک سری تکنیک‌های جدید را روی سایت خود پیاده سازی کنید که گوگل هنوز برای آن قوانینی در نظر نگرفته و همچنین این تکنیک‌ها باعث رشد کسب و کارتان می‌شود.

البته که مرز خیلی باریکی بین سئو کلاه خاکستری و سئو کلاه سیاه وجود دارد که اگر قوانین را به درستی انجام ندهید ، گوگل توصیه می‌کند از سئو کلاه سیاه پیروی می‌کنید و خیلی زود جریمه خواهید شد.

تکنیک‌های سئو کلاه خاکستری چیست؟

خوب حالا به مهم‌ترین قسمت مقاله یعنی بررسی تکنیک‌های سئو کلاه خاکستری چیست؟ می‌پردازیم. در طول این مقاله به این نکته توجه داشته باشید که تمامی تیترها و قواعد را باید به صورت درست انجام بدهید تا عملیات سئو شما نتیجه بخش باشد.

البته که پیشنهاد می‌شود در استراتژی سئو خود از تکنیک‌های سئو کلاه خاکستری و سئو کلاه سفید تواما با هم استفاده کنید.

1. دامنه‌های قدیمی را پیدا کنید.

دامنه‌های قیدیمی بسیار معتبری وجود دارد که عدد DA آن‌ها بسیار بالاست و همچنین Spam Score پایینی دارند اما به دلایل مختلف توسط صاحبین اصلی آن‌ها کنار گذاشته شده‌اند. شما باید بتوانید این دامنه‌های قدیمی را پیدا نمایید. پیشنهاد کاردان سئو مقاله افزایش دامین آتوریتی چیست را مطالعه نمایید.

سپس بررسی کنید که قبلا روی این دامنه چه وبسایتی بوده است و اگر از نظر معنی با وبسایت شما شبیه است آن را خریداری نمایید. بر روی این دامنه یک تعداد صفحه با محتوای خوب ایجاد نمایید سپس روی کلمات کلیدی اصلی به سایت خود لینک بدهید.

پیشنهاد سایت ماز را حتما مطالعه کنید

در واقع شما با این کار دارید یک بک لینک قوی برای سایت خود ایجاد می‌کنید که ارزش بسیار بالایی دارد.

2. در شبکه‌های اجتماعی با چندین اکانت فعالیت داشته باشید!

اگر در زمینه سئو کهنه کار و قدیمی باشید قطعا می‌دانید که هیچ فعالیتی جای لینک سازی در شبکه‌های اجتماعی را برای شما نخواهد گرفت و همیشه توصیه این است که در شبکه‌های اجتماعی مختلف برای سئو سایتتان فعال باشید. خوب حالا به جای این‌که از یک شبکه و یک اکانت فعالیت کنیم ، برای این کار چندین اکانت داشته باشیم.

3. اجازه بدهید افراد برای محتواهای شما کامنت بگذارند!

قطعا با تعجب زیاد سایت‌هایی را دیدم که بعد از مطالعه مقاله اصلا محلی برای درج کامنت در آن‌ها وجود نداشت. خوب این موضوع بسیار عجیب است زیرا شما از همین کامنت گذاشتن کاربران در جهت بهبود سئو سایت خود می‌توانید استفاده نمایید.

گوگل همواره به دنبال این موضوع است که محتواهای شما به طور دائم آپدیت شود خوب مسلما افراد با کامنت گذاشتن در محتواهای شما باعث آپدیت شدن آن صفحه می‌شوند. سوالی که الان بوجود می‌آید این است که ما می‌دانیم کامنت مارکتینگ همیشه موثر است ، سئو کلاه خاکستری در این مفهوم چه جایی دارد؟ خوب شما باید از اطرافیان خود بخواهید با ایمیل‌های مختلف روی محتواهای مورد نظر کامنت با معنا و مناسب بگذارند.

4. آیکون اشتراک در شبکه‌های اجتماعی را فعال نمایید.

تمامی محتواهای سایت شما باید دارای آیکون اشتراک در شبکه‌های اجتماعی باشد. این شبکه‌های اجتماعی می‌تواند شامل تلگرام ، توییتر ، اینستاگرام و…. باشد. خوب به صورت طبیعی ممکن است درصد کمی از کاربران شما به صورت خودجوش این کار را انجام بدهند. در این حالت شما باید از اطرافیان خود بخواهید تا محتوای شما را درست از این طریق در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. اگر این کار را به صورت طبیعی انجام بدهید گوگل اصلا متوجه آن نخواهد شد و تاثیر مثبتی برای شما خواهد داشت.

5. رپورتاژ آگهی منتشر نمایید!

خوب تهیه رپورتاژ آگهی و یا خرید بک لینک یکی از موارد بسیار مهم در رتبه گیری است اما مرز انجام دادن آن بسیار باریک است زیرا اگر بی‌دقتی داشته باشید سئو کلاه سیاه معرفی می‌شوید.

گوگل در حالت کلی بک لینک گرفتن را توصیه کرده است اما گفته که نباید بک لینک خریداری نمایید و تمامی لینک سازی‌های شما باید طبیعی باشد در غیر این صورت سئو کلاه سیاه هستید و جریمه خواهید شد.

ما برای شما لیستی از مواردی که می‌توانید بک لینک رایگان بدست آورید را تهیه کرده‌ایم ولی الان قصد داریم تا با یک روش دیگر بک لینک بگیریم. گاهی اوقات در برخی از کسب و کارها آنقدر رقابت بر روی کلمات کلیدی بالاست که با انجام راهکارهای معمولی نمی‌توان رتبه خوبی گرفت بنابراین حالا باید با روش‌های دیگری بک لینک بگیریم که آن‌هم خرید رپورتاژ آگهی است.

6. تغییر ظاهر وبسایت

یکی از کارهایی که سئوکاران برای رتبه گرفتن در حیطه سئو کلاه خاکستری انجام می‌دهند این است که تلاش می‌کنند تا ظاهر سایت خود را با کد نویسی تغییر بدهند و از گوگل بخواهند تا سایت را دوباره بررسی کنند.

در این حالت گوگل دوباره با ربات‌های خود به سراغ این وبسایت‌ها می‌آید و برای بار دیگر آن‌ها را بررسی خواهد کرد.

البته که ابن حالت بیشتر برای وب سایت‌هایی که تک صفحه‌ای هستند پیشنهاد بسیار خوبی است.

7. سایت‌های رقیب را می‌توانید تهدید کنید!!

البته که اصلا منظور ما این نیست که بخواهید سایت‌های رقیب را از آن خود کنید بلکه می‌توانید از وب سایت خود به سایت‌های رقیب لینک بدهید و این کار را تا زمانی ادامه بدهید که صفحه سایت شما رتبه خوبی را کسب کرد و بازدید بالایی گرفت.

حالا به رقیب خود ایمیل بدهید و بگویید که اگر می‌خواهد لینک بیشتری دریافت کند باید هزینه‌ای را به شما برای بک لینک پرداخت نماید!!

8. تعدادی کمی بک لینک بخرید!

در حالت کلی خرید بک لینک جزو تکنیک‌های سئو کلاه سیاه است و گوگل به محض مشاهده این مورد وب سایت را جریمه سختی خواهد کرد. اما اگر شما برای سایت خوب تعداد کمی بک لینک خریداری کنید گوگل متوجه این موضوع نخواهد شد.

حالا یعنی چی؟

سایت‌های نوپا و تازه تاسیس را در نظر بگیرید که سئوکار برای آن 3000 تا لینک خرید کرده است. خوب این رفتار ، یک حرکت غیر طبیعی برای گوگل است زیرا محال است برای یک سایت تازه کار 3000 تا بک لینک داشته باشیم. تازه این قسمت خوب ماجراست!!! قسمت بد اینجاست که این لینک‌ها تایم دار هستند و بعد از مثلا 6 ماه تمامی این 3000 تا لینک پاک می‌شود و طبیعتا گوگل کاملا متوجه غیر طبیعی بودن این رفتار می‌شود.

ولی شما می‌توانید در مرحله اول از طریق شبکه‌های اجتماعی لینک سازی طبیعی و سالمی داشته باشید سپس برای کسب نتایج بهتر مثلا حدود 10 الی 20 عدد بک لینک بخرید!

البته توجه داشته باشید که این بک لینک‌ها از سایت‌های معتبر باشد تا اثر منفی برای وب سایت شما نداشته باشد. حالا شما می‌توانید در بازه زمانی مثلا 6 ماهه 30 عدد بک لینک طبیعی برای سایت خود ایجاد کنید تا در اثر پاک شدن لینک‌های خریداری شده گوگل متوجه خرید لینک از شما نشود و شما بتوانید امتیاز خوبی را دریافت نمایید.

سخن پایانی

این مقاله در سایت کاردان سئو تهیه و تولید شده است. همچنین اگر پیشنهاداتی در جهت کیفیت و موضوعات مقالات داشته باشید می توانید خیلی راحت در بخش ارسال نظرات پیشنهادات خود را برای ارسال نمایید. همچنین اگر قصد دارید که به صورت تخصصی یادگیری سئو سایت را در برنامه داشته باشید این نوید را به شما می دهیم که برای درک بیشتر این مفهوم و آشنایی با استانداردها و تکنیک های حرفه ای سئو با ما در دوره آموزش سئو در اصفهان همراه باشید.

چقدر مطلب براتون مفید بوده؟

با ستاره به ما امتیاز بدید.

بیشترین امتیاز 5 / 5. تعداد نظرات: 1

بدون هیچ امتیازی البته شما الان امتیاز میدی! میدونم.

پیمان تنگستانی
پیمان تنگستانی
هزاران کلیدواژه در گوگل جستجو کردم تا یاد بگیرم و این جستجو ها همچنان ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات کاردان سئو